İmamoğlu’nda 23 Nisan Töreni | İmamoğlu Belediyesi

İmamoğlu’nda 23 Nisan Töreni

30 Eylül 2014 18:05

İmamoğlu İlçe Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Turan TERZİOĞLU, Cumhuriyet Savcısı Orhan SÖNMEZ, Garnizon Komutan Vekili Vedat GÖRÜR, Emniyet Müdürü Abdulkadir KARAKUŞ, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi ADAMHASAN, İmamoğlu Müftüsü Şaban ÇAKMAK, Mal Müdürü Ahmet KARA, İlçe Toplum Halk Sağlığı Müdürü Hasan ATAL‘ın da bulunduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı. İlçe […]

İmamoğlu’nda 23 Nisan Töreni

İmamoğlu İlçe Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Turan TERZİOĞLU, Cumhuriyet Savcısı Orhan SÖNMEZ, Garnizon Komutan Vekili Vedat GÖRÜR, Emniyet Müdürü Abdulkadir KARAKUŞ, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi ADAMHASAN, İmamoğlu Müftüsü Şaban ÇAKMAK, Mal Müdürü Ahmet KARA, İlçe Toplum Halk Sağlığı Müdürü Hasan ATAL‘ın da bulunduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı. İlçe Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Turan TERZİOĞLU’nun yaptığı konuşmanın ardından ilçedeki okulların gösteriyle tören coşkulu bir şekilde kutlandı.

 

23 Nisan törenlerine katılan İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi ADAMHASAN, tören alanına girdiğinde alkışlarla karşılandı. Törene katılan ailelerle tek tek selamlaşıp sohbet eden Başkan ADAMHASAN, tören alanında yerini alan tüm okulların öğrencilerini ayrı ayrı selamladı.

 

23 nisan belediye

 

Törene katılan ailelerin ve çocuklarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan ADAMHASAN, protokolde yerini aldıktan sonra çocukların kendisiyle resim çekilme isteğini geri çevirmedi. Yüzlerce öğrenciyle resim çekilen Başkan ADAMHASAN, törende çeşitli yarışmalarda ödül alan öğrencilere ödüllerini verdi.

 

23 nisan gazi adamhasan

 

Tören bittikten sonra protokol ve bir grup öğretmen ile yemeğe geçen Başkan ADAMHASAN yemekteki heyet ile birlikte günün anlam ve önemi ile ilçe problemleri hakkında sohbet etti. Protokol heyeti belediye başkanı Gazi ADAMHASAN’ı makamında ziyaret etti.

HaberlerPAYLAŞ

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz

İÇERİK ARAMA