Gazi Adamhasan Mazbatasını Aldı | İmamoğlu Belediyesi

Gazi Adamhasan Mazbatasını Aldı

29 Eylül 2014 14:09

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı olan Gazi ADAMHASAN, seçimleri kazanarak 04.04.2014 tarihinde mazbatasını aldı. Kendisini belediye binasında bekleyen İmamoğlu halkı ile birlikte kurbanlar keserek, Kuran-ı Kerim eşliğinde görevini teslim alan belediye başkanımız Gazi ADAMHASAN halka hitaben anlamlı bir konuşma yaptı.     Tüm İmamoğlu halkının belediye başkanı olduğunu ifade eden Gazi ADAMHASAN, “Saygıdeğer hemşerilerim, annelerim, ablalarım […]

Gazi Adamhasan Mazbatasını Aldı

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı olan Gazi ADAMHASAN, seçimleri kazanarak 04.04.2014 tarihinde mazbatasını aldı. Kendisini belediye binasında bekleyen İmamoğlu halkı ile birlikte kurbanlar keserek, Kuran-ı Kerim eşliğinde görevini teslim alan belediye başkanımız Gazi ADAMHASAN halka hitaben anlamlı bir konuşma yaptı.

 

MAZBATA

 

Tüm İmamoğlu halkının belediye başkanı olduğunu ifade eden Gazi ADAMHASAN, “Saygıdeğer hemşerilerim, annelerim, ablalarım ve genç kardeşlerim. Bugün karşınızda İmamoğlu Belediye Başkanınız olarak bulunmaktayım. Çıkmış olduğum bu kutsal yolda, beni gönülden desteklediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin. Ben Allah’ın izni ve sizlerin desteği ile buradayım. Hepimiz zorlu mücadele örneği sergileyerek bu güne geldik. Şüphesiz sıkıntılı günler de yaşadık. Şimdi herkesi kucaklayarak İmamoğlu’nda kardeşlik hukukunu egemen kılacağız. Bana düşen görev, hiçbir ayrım yapmadan her mahalleye, her ilçeye, her köye ve her eve hizmet götürmektir.” dedi.

 

GAZİ ADAMHASAN MAZBATA

 

Birlik beraberlik mesajları veren başkan ADAMHASAN, “Bu ilçe hepimizin, öyle olmaya da devam edecek. Düşünceleriniz ve partileriniz, farklı olsa da, biz aynı coğrafyanın, aynı toprağın, aynı kültürün, aynı ilçenin insanlarıyız. Bana olan güveninizi asla boşa çıkarmayacağımı bilmenizi isterim. Bu yaklaşımımızdaki samimiyetimizin ve içtenliğimizin doğru anlaşılmasını umuyorum. İlçemizin huzuru refahı ve geleceği için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra bütün İmamoğlu halkı ile birlikte makamına geçen Başkan ADAMHASAN kendisini tebrik etmeye gelen misafirlerine ikramlarda bulundu. Belediye başkanı Gazi ADAMHASAN’a belediye başkanlığı rozetini eşi Kiraz Hanım taktı. 10/04/2014

HaberlerPAYLAŞ

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz

İÇERİK ARAMA