Başkan Adamhasan’ın Hemşireler Günü Kutlaması | İmamoğlu Belediyesi

Başkan Adamhasan’ın Hemşireler Günü Kutlaması

1 Ekim 2014 17:01

İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan Hemşireler Günü dolayısıyla hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret etti.   İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, Devlet Hastanesi, Sağlık Ocağı ve Sağlık Merkezini ziyaret ederek Hemşirelerin gününü kutlamak amacıyla üzerinde ‘’Hemşireler Gününüz kutlu olsun’’ yazılı karanfil verdi.   Hemşirelere ve tüm sağlık çalışanlarına karanfil dağıtan İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, yataklı […]

Başkan Adamhasan’ın Hemşireler Günü Kutlaması

İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan Hemşireler Günü dolayısıyla hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret etti.

 

İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, Devlet Hastanesi, Sağlık Ocağı ve Sağlık Merkezini ziyaret ederek Hemşirelerin gününü kutlamak amacıyla üzerinde ‘’Hemşireler Gününüz kutlu olsun’’ yazılı karanfil verdi.

 

Hemşirelere ve tüm sağlık çalışanlarına karanfil dağıtan İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, yataklı hastanede tedavi gören hastalar, polikliniklerde tedavi gören hastalar ve yakınlarını unutmayarak onlara da karanfil verdi.

 

 

PERSONEL VE HASTALAR MEMNUN OLDU

 

26 yıl devlet memurluğu döneminde sağlık camiasında idarecilik yapan İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan ve eşi Kiraz Hanımın, sağlık personelinin özel günlerini hatırlayarak karanfil dağıtması sağlık personelini sevindirdi.

 

 

Hastane ve sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastalar ve yakınları, seçtikleri belediye başkanının hastanede kendilerine çiçek vermesinden memnun kaldılar. Vatandaşlar memnuniyetlerini’’Başkanımız iyi günümüzde yanımızda olduğu gibi kötü günümüzde de yanımızda. Hasta halimizle başkanımızdan çiçek almak bizlere iyi geldi.’’ sözleriyle dile getirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

HaberlerPAYLAŞ

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz

İÇERİK ARAMA