Başkan Adamhasan’dan Çok Konuşulacak Sözler | İmamoğlu Belediyesi

Başkan Adamhasan’dan Çok Konuşulacak Sözler

8 Ekim 2014 13:35

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin gezici platformla düzenlediği Ramazan Şenlikleri İmamoğlu’nda büyük ilgi gördü.   Karagöz Hacivat oyunu, orta oyunlarından örnekler, dans gösterileri, illizyon gösterileri, Aşık ile Maşuk oyununun sergilendiği Ramazan Şenlikleri İmamoğlu halkının beğenisini kazandı.   Yıllarca bu tür eğlencelerden yoksun kalan İmamoğlu halkı, çocuklarının Ramazan Şenlikleri ile kendi kültür değerleriyle eğlenmesi sağladığından dolayı mutlu oldu. […]

Başkan Adamhasan’dan Çok Konuşulacak Sözler

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin gezici platformla düzenlediği Ramazan Şenlikleri İmamoğlu’nda büyük ilgi gördü.

 

Karagöz Hacivat oyunu, orta oyunlarından örnekler, dans gösterileri, illizyon gösterileri, Aşık ile Maşuk oyununun sergilendiği Ramazan Şenlikleri İmamoğlu halkının beğenisini kazandı.

 

Yıllarca bu tür eğlencelerden yoksun kalan İmamoğlu halkı, çocuklarının Ramazan Şenlikleri ile kendi kültür değerleriyle eğlenmesi sağladığından dolayı mutlu oldu.

 

 

İMAMOĞLU’NDA İLK DEFA RAMAZAN ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

 

İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, Ramazan Etkinliği münasebetiyle yaptığı konuşmada ‘’İlçemizde ilk defa Ramazan etkinliği düzenlendi. Bu organizasyon için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ediyoruz. Gelecek yıllarda daha kapsamlı Ramazan etkinlikleri düzenlemeyi planlıyoruz. Ayrıca gençlerimiz ve çocuklarımız için tiyatro ve sinema gibi kültürel faaliyetlerin alt yapısını hazırlıyoruz.’’ dedi.

 

KISA ZAMANDA ÇOK İŞ YAPTIK

 

İcraatlarından bahseden Başkan Adamhasan, ‘’Göreve başlayalı 3,5 ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen çok iş yaptık. 30 yıllık çöplüğü kaldırdık. Çöplük alanını  mesire yeri yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Arı kadar büyüyen sineklerin olduğu ilçemizi sineksiz bir ilçe haline getirdik. Geçmişte parti ayrımı yapılmış ve bazı sokaklar parke taşı döşenmemişti. Biz bu sokaklara parke taşı döşedik. Hizmette parti ayırımı yapılması dönemini sona erdirdik. Delik deşik olan yollarımızın tamirini süratle yapmaya devam ediyoruz. ‘’ dedi.

 

UCUZ EKMEK ÜRETİMİ

 

Ucuz ekmek üretimine değinen Başkan Adamhasan, ‘’Hurdaya dönmüş, pislik yuvası haline gelmiş,yüksek maliyetle çalışan fırını kapattık diye bizi eleştirdiler. Fırıncılarla anlaşıp ekmeği pahalı sattıracak dediler. Ne Oldu? Şimdi ekmek 50 kuruş değil mi? Nereye gitti iftiracılar, dedikoducu fitnebazlar? Bu fitnebazlar, bizleri kendileri gibi sanıyor. Halbuki biz onlardan farklıyız. Şükürler olsun ki harama el sürmeyenlerdeniz. Bakkalda  75 kuruşa satılan ekmeğin aynısı belediye ekmek büfelerinde 50 kuruşa satılıyor. Bu hizmeti inşallah devam ettireceğiz.’’ dedi.

 

ÖNÜMÜZÜ KESMEYE ÇALIŞANLARI SİLERİZ

 

Kendisini lüzumsuz eleştirenlere cevap veren Başkan Adamhasan, ‘’Biz halis niyetle yola çıkarak İmamoğlu’nu geliştirmeye çalışıyoruz. Ancak bu gelişimden ve değişimden rahatsız olan dahili ve harici fitneciler, sürekli olarak halkı farklı yönde yönlendirmeye çalışıyor. İlk defa yapılan bu ramazan etkinliğine bile kulp takmaya çalışıyorlar. Halkımız yaptıklarımızdan memnun ama bu fitneciler memnun değil. Varsın olmasınlar. Zaten bunların siyasi hayatını bitireceğiz. Biz imamoğlu’nun gelişimi için projelerimizi yapmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

HaberlerPAYLAŞ

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz

İÇERİK ARAMA